Co to jest hurtownia zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu różnych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Tzmo.

Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Sprawdź ofertę

Wyposażenie gabinetów medycznych