Sugestia gry symulacyjnej – forum

Profesjonalna scenka menedżerska to często kluczowy element odpowiadającego na potrzeby kursantów szkolenia handlowego czy wydarzenia edukacyjnego. Z tego też powodu trenerzy potrafią dedykować kilkanaście tygodni nad stworzeniem wyjątkowej zabawy szkoleniowej. Często też próbują opatentować utwór aby potem certyfikować kolejnych trenerów. Dochody z dobrze opracowanego narzędzia potrafią czasami dochodzić do dwustu tysięcy złotych w skali roku. Choć co prawda musimy odliczyć to co wykażemy na formularzu PIT. Ale i tak jest się o co bić. Na tyle są to duże kwoty, iż wielu szkoleniowców w naszym kraju kształtuje swoje przychody jedynie z udustępniania innym symulacji.
W serwisie Goldenline toczy się obecnie debata w której specjaliści od szkoleń spierają się w temacie niewiadomego ale rzecz jasna nieudowodnionego skopiowania czyjejś myśli twórczej. Dyskusja ten mają miejsce w wątku poświęconego opiniom o Training Partners
Analizowane wątki wyzwoliły adrenalinę debatujących menedżerów personalnych. Każda osoba ma na podstawie kilku zdań ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Poruszane są kwestie przewodu w sądzie. Polecamy przejrzeć się debacie.
Niezależnie od powyższego – temat domniemanego plagiatowania materiałów konferencyjnych jest stary jak historia i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Szkoleniowcy organizujący szkolenia menedżerskie, konferencje sprzedażowe czy symulacje biznesowe mają ciężki orzech do zgryzienia. Również prawodawstwo unijne nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do wyrażania własnych opinii.

Ciekawe wpisy: